jak schudnąć w 3 tygodnie

Damian: Co robisz?

Mama: Maluję się.

Damian: Po co?

Mama: Żeby być piękna.

Damian: Przecież ty jesteś piękna.

 

Moje doświadczenia związane z chęcią schudnięcia były zawsze okresowe. Musiałam schudnąć do wesela, po ciąży, do wakacji, po drugiej ciąży, itp. Męczyłam się głodówkami i chudłam tyle, ile dawałam radę pociągnąć, a resztę akceptowałam. W związku z tym, nigdy nie osiągnęłam swojej upragnionej wagi – wagi z przed pierwszej ciąży z Adamskim, równej 56kg. Nigdy, aż do teraz, gdy zabrałam się za to profesjonalnie i na 3 tygodnie oddałam się w ręce dietetyka Natur House w ramach akcji ‚Szczupła w 3 tygodnie’. Zobaczcie jak to wyglądało.

 

jak schudnąć w 3 tygodnie

jak schudnąć w 3 tygodnie

TYDZIEŃ 1 – OCZYSZCZANIE

Tydzień pierwszy zaczął się jak każdy pierwszy tydzień na diecie. Zmiana nawyków żywieniowych, wprowadzenie pięciu posiłków dziennie o stałych porach, a do tego brak słodyczy, spotkały się z małym buntem wewnętrznym. Najtrudniejsze były pierwsze 2 dni. Na szczęście udało się przetrwać ten okres jedząc pyszne fibroki z jogurtem i owocami, pulpeciki w sosie porowo-chrzanowym, czy krem z pieczonych buraków. Zaczynasz dostrzegać, że ta dieta na prawdę polega na jedzeniu, a nie ograniczaniu jedzenia.

Przyjmowane suplementy: oczyszczające i antycellulitowe, wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej, działające oczyszczająco na wątrobę.

 

TYDZIEŃ 2 – REDUKCJA

Widząc efekty po pierwszym tygodniu, zdrowe nawyki żywieniowe stają się uzależnieniem. Planowanie posiłków z wyprzedzeniem i gotowanie na 2 dni do przodu wchodzi w nawyk. Organizm sam już wie, o której powinien przyjąć posiłek i o określonych porach się tego domaga. Posiłki takie jak odżywczy koktajl oczyszczający, czy tortillę z pieczonym łososiem, spokojnie można zabrać ze sobą do pracy. Po ubraniach widzisz, że się kurczysz.

Przyjmowane suplementy: działające oczyszczająco i diuretycznie, wspomagające układ trawienny, regulujące perystaltykę jelit.

 

TYDZIEŃ 3 – POBUDZENIE

To czas na przygotowanie się do porządków w szafie. Nadal pichcimy pyszne posiłki w oparciu o sezonowe przepisy z książki ‚Gotuj zdrowo i ze smakiem’. Teraz w menu m.in. fit burgery, dorsz w orzechach włoskich z musem jabłkowym, a także owocowy koktajl oczyszczający. Na koniec tego etapu wybieramy się z ostatnią wizytą do dietetyka, aby poznać ostateczne rezultaty przyjętego wyzwania. I uśmiechnąć się szeroko!

Przyjmowane suplementy: działające moczopędnie i remineralizująco, stymulujące krążenie, regulujące procesy trawienne.

jak schudnąć w 3 tygodnie

ZATEM NAJWYŻSZY CZAS NA COMING OUT I PORÓWNANIE SYLWETKI PRZED I PO

A TAK WYGLĄDA PODSUMOWANIE  W LICZBACH

jak schudnąć w 3 tygodnie, jak schudnąć 5kg, opinie o natur house

Wzięcie udziału w wyzwaniu Natur House ‚Szczupła w 3 tygodnie‚ uświadomiło mi, że jeśli zdamy sobie sprawę z wpływu zdrowego odżywiania na nasz organizm i trzymając się zdrowych zasad przez cały rok, już nigdy nie będziemy musieli przechodzić na diety sezonowe. To było moim największym problemem, z którego wyleczyło mnie Natur House. Dlatego mimo zakończenia wyzwania, ja nadal będę stosować zasady wytrenowane przy pomocy dietetyka i dzięki temu za pół roku nie będę musiała ‚schudnąć do wakacji’.

Odchudzanie z Natur House polega bowiem na przyzwyczajeniu organizmu do zdrowych nawyków żywieniowych na całe życie. Dietetycy uczą jak zdrowo jeść, w jakich porach dnia, które produkty i jak przyrządzać, aby zyskać z nich jak najwięcej. Masz przy tym wiele swobody w doborze ulubionych owoców czy samodzielnego komponowania obiadów. Jako pomoc służą sezonowe książki, w których znajdujesz wiele prostych przepisów z łatwo dostępnych produktów. Dzięki wskazówkom dietetyka wybierzesz też coś dla siebie na każdej imprezie czy podczas kolacji w restauracji.

Ja już schudłam, a do tego bez wysiłku, głodówki, ani większych wyrzeczeń. I zamierzam utrzymać ten stan, a nawet zrzucić jeszcze ok. 1kg. Bo wiecie co jeszcze mi się przypomniało? Smak zakupów w dawnym rozmiarze 34. Wiecie jak smakują zakupy w rozmiarze 34? Wyśmienicie!

 

 

Wpis powstał we współpracy z centrum dietetycznym Naturhouse, w którym znajdziecie wsparcie ekspertów z dziedziny reedukacji żywieniowej i indywidualny plan na efektywne chudnięcie.